Blog

Minęło już trochę czasu odkąd pisałem coś na blogu. Spowodowane było to przede wszystkim zmianą pracy (nie pracuje już w UPM – a szkoda bo była to póki co najlepsza moja praca) jak i miejscem zamieszkania.

Praca

Obecnie pracuję na stanowisku System Engineer Windows & VMware 3rd lvl w firmie outsorcingowej Serco w Europejskim Banku Centralnym we Frankfurcie.

Ze zmianą pracy połaczona była przeprowadzka za granicę. Sami możecie wyobrazić sobie jaki chaos panuje w mieszkaniu (zarówno nowym jak i starym) podczas przeprowadzek. Na chwile obecną mogę powiedzieć, że w domu już jest prawie wszystko zrobione i można znaleźć chwilę dla siebie.

Co robię w pracy?Jak sama nazwa stanowiska wskazuje – zajmuję się (podobnie jak w UPM) serwerami VMware i Windows. Nastąpiła jednak zmiana bo awansowałem na trzeci poziom wsparcia.
Dodatkowo jestem w projekcie migracji datacenter do nowej lokalizacji ECB http://www.ecb.eu/ecb/premises/html/index.en.html co samo w sobie jest ekscytujące – świetna zabawa i dużo nauki gwarantowane.

Plany na przyszłość

Przede wszystkim więcej pisać, będą wpisy po angielsku, oraz powrót do nauki (upgrade do VCP5, nauka Windows Server 2012).

Rate this post
Wojciech Marusiak
Social Media

Wojciech Marusiak

Consultant at VMware Global, Inc.
I am innovative and experienced VMware and Windows Server Engineer with over 10 years in the IT industry specializing in VMware virtualization and Microsoft Server environment.

My experience and skills has been proven by leading vendor certifications like VMware Certified Advanced Professional 5 – Data Center Administration, VMware Certified Advanced Professional 5 – Data Center Design, VMware Certified Professional 6 - Data Center Virtualization, VMware Certified Professional 6 - Network Virtualization, Microsoft MCITP Server Administrator, ITIL V3, VMware vExpert 2014, 2015, 2016 and 2017 Award.

My blog wojcieh.net - was voted #50 in TopvBlog 2016 contest!
Wojciech Marusiak
Social Media